Kávovar Espresso Simply

  1. Přeskočit na menu
  2. Přeskočit na volbu jazyků
  3. Přeskočit na vyhledávání
Video
Kávovar Espresso Simply
espresso Simply espresso Simply espresso Simply

Výrobce:
Kód produktu:
S898
Dostupnost:
Již není dostupné
Cena s DPH:
6 962 Kč ( 284.14 € )
Cena bez DPH
5 753 Kč ( 234.83 € )

Cena s DPH
6 962 Kč (284.14 €)
DopravaDPD
85 Kč (3.46 €)

VYPRODÁNO

Výška 23 cm
Šířka 8 cm
Hloubka 8 cm
Materiál/poznámka nerez a plast.
Varianta Nerez

Krásný a jedinečně inovativní kávovar pro Váš domov

Tento kávovar  pro Stelton navrhla francouzká designerká skupina Nielsen Innovation. Specializují se na vytváření nových konceptů a pohledů na běžné produkty, což zde na 100% vyjádřili. Spolupracují s předními značkami na celém světě.

Jejich návrhy jsou založeny na hlubokém porozumění interakcí mezi produktem a jeho uživatelem. Design je mnohem více než jen styl - to je klíčovým prvkem v inovaci produktů. Jejich jedinečnost musí být vyjádřena v několika sekundách.

Zvláštní sílou této skupiny je vytvoření "inovace pro koncové uživatele" převážně v produktech denního použití jako jsou domácí spotřebiče, jízdní kola, kancelářský nábytek, aplikovaná robotika atd. 
 
Kávovar Espresso Simply představuje tu nejjednodušší cestu k výrobě kvalitního espressa. Šetří místo a nemusíte investovat do drahého přístroje, a přesto zachovává dokonalou chuť kávy, kterou si můžete vychutnat prakticky kdekoli. Nejmenší a první bateriově poháněný přístroj na espresso na světě dokáže vyvinout tlak přesně 16 barů, který je nezbytný k přípravě pravého espressa.
 

Přeskočit na obsah