Křesla

  1. Přeskočit na menu
  2. Přeskočit na volbu jazyků
  3. Přeskočit na vyhledávání
moderní designová křesla

Moderní otočná křesla

designová a stylová křesla do Vašeho obývacího pokoje, pracovny, kavárny či restaurace. V této sekci naleznete unikátní moderní křesla, převážně potažená syntetickou kůží. Mnohé křesla jsou otočná na kovové centrální noze.
Více také v kategoriích
Houpací křesla a židle Kancelářská křesla Relaxační křesla
 

Moderní křesla – místo pro relaxaci

Křesla jsou soliterní nábytek, to však neznamená, že každé křeslo se hodí do jakéhokoliv prostředí. Při Vašem zařizování bude velice záležet na celkovém stylu prostoru.
Křesla lze velice jednoduše „sladit“ s dalšími kusy nábytku, pokud je dodržen styl. V našem sortimentu naleznete křesla, která lze umístit do obývacího pokoje, ale také například do hal nebo čekacích zón. V dnešním trendu jsou velice oblíbené moderní otočná křesla.


Křesla jako pohodlný čalouněný nábytek jsou vyrobena z různých materiálů a v průběhu let se podstatně měnila. V mnoha obývacích pokojích jsou oblíbená výrazná kožená křesla. Taková povrchová úprava křesla je sice nákladnější na pořízení avšak má to své výhody. Pokud je kůže správně ošetřována je odolná proti drobným kolizím s tekutinami a špínou. V posledních letech se velmi rozšířila povrchová úprava pomocí syntetické kůže (eko kůže, koženka). Takto čalouněná křesla mají své výhody i nevýhody. Mezi výhody bezesporu patří cena a jednoduchá údržba, nevýhodou je nižší trvanlivost a pevnost.

Určitě si vzpomenete na křesla našich prarodičů, kteří v nich sedávali.
Tato křesla byla často velmi velkým kusem nábytku a běžně se pro ně používal výraz „ušák“. Klasický ušák je stále velmi populární pro svou pohodlnost, ale i moderní křesla dávají uživatelům stejnou možnost k relaxaci. Je to stylový vývoj kdy se moderní křesla stala více subtilnější.

Otočná křesla

V naší nabídce převažující otočná křesla. Jedná se o křížovou nebo talířovou podnož, která nese samotnou stavbu křesla. Většinou jsou používány lehké plastové nebo překližkové skořepiny potažené syntetickou kůží. U většiny křesel je provedeno silné čalounění, které zaručuje dlouhotrvající pohodlné sezení. Otočná křesla jsou velmi oblíbená pro svou všestrannou použitelnost a komfort.
Pokud chcete ještě zvýšit svůj komfort např. při sledování televize, existují u některých provedení křesel tzv. podnožky.

Relaxační křesla

Kdo by neznal důsledky po náročném pracovním dni v kanceláři? Cítíte se vyčerpaní, vnitřní baterie jsou prázdné – nejvyšší čas načerpat nové síly v náruči pohodlného křesla.
Šťastný ten, kdo vlastní relaxační křeslo. Relaxační křesla jsou speciálním druhem nábytku, který je přímo určen k regeneraci nebo relaxaci, žádný jiný druh křesla nenabízí tak propracovanou ergonomii určenou k odpočinku.

Ti kdo takové křeslo nevlastní mohou maximálně využít pohodlí svého běžného čalouněného křesla. I běžná křesla nabízí zvýšený komfort soukromí a intimity.
 

Moderní otočná křesla novinky

Česká společnost RIM vyrábí moderní a kvalitní otočná křesla, záruka na tato moderní křesla je 5 let. Křesla jsou vhodná do čekacích nebo odpočinkových zón, veřejných prostor či pro Váš moderní domov. U těchto otočných křesel máte možnost volby potahových látek z přiloženého vzorníku. Moderní otočná křesla jsou vyráběna s ohledem na šetrnost k  životnímu prostředí a podle požadovaných evropských norem. Tvarový design a zpracování podporuje pohodlné sezení a stabilitu pro tato otočná křesla. více k produktu otočné křeslo čalouněné