Doprava- informace o doručení

  1. Přeskočit na menu
  2. Přeskočit na volbu jazyků
  3. Přeskočit na vyhledávání

Standardní doručení

Zboží, které nemáme skladem, je nejčastěji dodáváno do 2- 5 týdnů od objednání nebo přijetí platby, ale může to být i dříve nebo později. Přesnější určení předpokládaného termínu doručení je uvedeno v detailu každého výrobku. Kupující je vždy informován e-mailem, případně telefonicky o termínu a způsobu expedice. Objedná-li kupující v jedné objednávce více výrobků s různými termíny dodání, bude celá zakázka expedována najednou, tj. dle nejdelšího termínu dodání.

Doručení na adresu

Zboží bude doručeno některou ze smluvních přepravních společností (PPL, DPD atd.) na adresu, kterou kupující uvedl v objednávkovém formuláři. Přepravní společnosti doručují zásilky za první uzamykatelné dveře. Kupující je předem informován o termínu doručení zásilky.
Závazný postup při přebírání zásilky od přepravních společností:
při přebírání zásilky je kupující povinen zkontrolovat, zda není vnější obal výrobku poškozen. Pokud obal jeví známky poškození, zásilku nepřevezme nebo převezme s výhradou.
v případě, že vnější obal nejeví známky poškození, kupující zásilku převezme (a případně zaplatí dobírku). Ihned po převzetí zásilky je nutné zkontrolovat obsah zásilky, a v případě jeho poškození okamžitě sepsat s řidičem Škodový zápis. Tento škodový zápis kupující neprodleně (nejpozději do 2 dnů) odešle prodávajícímu. Další manipulace s poškozenou zásilkou musí být provedena v souladu s pokyny prodávajícího.

Ceník přepravy zboží

Nad 50 Kg
u zboží převyšující hmotnost nebo objem  50Kg / 0.5 m3 u jednoho kusu nebo všech položek v objednávce je cena za dopravu sjednána individuálně a bude sdělena při potvrzení objednávky pracovníkem e-shopu. Zboží, které má obvykle vyšší hmotnost než 50 Kg jsou pohovky, postele, lehátka, kancelářské stoly, velké jídelní stoly, skříně, velké regály atd.. Orientační hmotnost je uváděna v detailu zboží.
 Cena dopravy je sjednána individuálně

Hmotnost 20 – 50 Kg
u jednotlivého zboží nebo u součtu výrobků v jedné objednávce v rozmezí mezi 20 - 50 Kg jsou převáženy přepravní službou typu DPD. Do této kategorie mohou spadat tyto druhy produktů: křesla, židle, barové židle, skříňky, menší stoly, stolky atd.
Ceník dopravy DPD
od 20 - 29,9 Kg – cena 174 Kč
od 30 – 39,9 Kg - cena 210 Kč
od 40 – 50 Kg - cena 324 Kč
 
Hmotnost 0 - 20 Kg
bytové doplňky a drobné nábytkové předměty (stoličky, taburetky, věšáky atd.) náleží do kategorie, která je odesílána Českou poštou formou balíku na poštu a DPD. Po uskutečnění objednávky na e-shopu Vám odešleme potvrzující e-mail. V okamžiku expedice je Vám odeslán další e-mail obsahující údaje o času a datumu odeslání zásilky, čísla zásilky (balíku) a odkazu na sledovací služby České pošty a DPD.
Ceník dopravy Česká pošta
do 4,9 Kg - cena 108 Kč
od 5 do 11,9 Kg – cena 126 Kč
od 12 do 19,9 Kg – cena 150 Kč
 
Ceník dopravy DPD
do 4,9 Kg - cena 108 Kč
od 5 do 11,9 Kg – cena 126 Kč
od 12 do 19,9 Kg – cena 132 Kč


Platba dobírkou

Ve výše uvedených cenách za dopravu nejsou započítány ceny dobírky, které jsou vždy na volbě zákazníka. Pokud je zvolena platba dobírkou je k částce dopravy připočtena částka 28-50 Kč.

V případě objednání více výrobků než je 5 Ks, se objednávka automaticky mění na poptávku a kupující e-mailem obdrží kalkulaci včetně nákladů na dopravu.
  

Doprava zdarma

  
Pokud je doprava ZDARMA, je tato informace uváděna v detailu zboží.

 
Výše uvedené podmínky jsou platné výhradně pro objednávky z ČR.  Pro slovenské objednávky bude dodatečně sjednána cena na základě váhy celé objednávky.  


Přeskočit na obsah