Dětský dřevěný stoleček buk/olej

  1. Přeskočit na menu
  2. Přeskočit na volbu jazyků
  3. Přeskočit na vyhledávání
Dětský dřevěný stoleček buk/olej
dětský dřevěný stoleček a 2 židličky dětský dřevěný stoleček z buku, olej dětský dřevěný stoleček z buku, olej dětský dřevěný stoleček z buku, olej, dřevěný spoj dětský dřevěný stoleček z buku, olej, dřevěný spoj dětský dřevěný stoleček z buku, olej, nohy dětský dřevěný stoleček z buku, olej, rozebraný dřevěný dětský stoleček a 2 židličky dřevěný dětský stoleček a 2 židličky dřevěný dětský stoleček a 2 židličky dřevěný dětský stoleček a 2 židličky - dřevěný spoj dřevěný dětský stoleček a 2 židličky - dřevěný spoj
 

Dětský dřevěný stolek z přírodního dřeva ošetřený tvrdým olejem. Ergonomický tvar zaručuje bezpečnost při pohybu kolem stolečku. Lehce rozebiratelný díky dřevěnému šroubu.

Kód produktu:
NH001
Dostupnost:
Dostupné do 3 - 4 týdnů

Cena s DPH
2 985 Kč
DopravaDPD
174 Kč (7.31 €)

NELZE KOUPIT

Výška 45 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm
Hmotnost 12 Kg
Materiál/poznámka Buk / přírodní tvrdý olej

Dětský dřevěný stoleček

Ergonomie a bezpečnost

Organický tvar stolku určuje jeho bezpečnost při používání. Tento tvar byl zvolen na základě zkušeností s aktivními dětmi. Základním předpokladem pro bezpečnost dětí je dokonalé zpracování tvaru stolečku, na stolku proto nejsou žádné ostré hrany, všechno je zakulaceno. To je velice důležité pro pohyb kolem dětského stolečku a také při jeho manipulaci dětmi. Na stolečku nejsou žádné kovové prvky, nehrozí např. uvolnění šroubku a následnému zranění nebo požití.  Jeho design je přizpůsoben hlavně bezpečnému používání. 

 

Skladnost

Další výhodou stolečku je jeho jednoduchá montáž a demontáž.. Díky dřevěnému šroubovému spoji je stoleček složen během 2 min a není potřeba žádného nářadí. zvládne to tak prakticky každý. V případě, že se stoleček delší dobu nepoužívá jednoduše se demontuje a zabere minimum prostoru.


Ekologické materiály

Stoleček je vyroben z masivního dřeva buku nebo borovice. Výhodou bukového provedení je jeho delší trvanlivost, buk je cca o polovinu tvrdší než borovice, tím lépe odolává promáčknutí nebo poškrábání. Jako základní povrchová úprava je aplikován přírodní olej, který vsákne do dřeva a tam  vytvrdne. Olej je přímo určen na dětské výrobky, je složen z lněného oleje a pryskyřice, která zaručí tvrdost a ochranu povrchu. Pokud se na povrch dostane voda, vytvoří se ucelené kapičky, které lehce utřete. Olej zabraňuje vsakování tekutin do dřeva. Všechny lepené spoje jsou provedeny kvalitním ekologickým lepidlem, které splňuje evropské bezpečnostní normy. Dokládáme nezávadnost všech použitých  materiálů. 

Proč právě masivní dřevo

Dřevo je přírodní a ekologický materiál, který u Vašeho dítěte probudí vztah k přírozeným přírodním materiálům, který si ponesou po celý život. Dřevo se snadno udržuje čisté, stačí je otřít vlhkým hadříkem či utěrkou. Pokud se povrch stolečku znatelně poškodí je možné dřevo přebrousit a znovu natřít olejem. Pokud se dřevo pravidelně udržuje jedná se o nestárnoucí materiál. Vzhledem k použití masivního dřeva, nebude kresba identická s ilusrtativním obrázkem.


Kvalita a tradice

Všichni víme jak můžou být děti vynalézavé a co všechno mohou se zařízením dětského pokoje provádět. Dnes již ani není zvykem aby se vyrábělo kvalitně s dlouhou dobou použitelnosti. Robustní konstrukce zaručí trvanlivost dětského stolku. Konstrukce dětského stolečku byla vyvinuta tak aby odolala i zvýšené dětské aktivitě.  Jako klíčovým spojovacím prvkem byl zvolem tradiční, ale dnes již málo používaný dřevěný spoj z buku. Stoleček
je tak synonymem pro zdravý, ekologický, funkční a přitom krásný dětský nábytek.

 

 

Přeskočit na obsah