Designové křeslo Caris látkový potah / nerez, červená

  1. Přeskočit na menu
  2. Přeskočit na volbu jazyků
  3. Přeskočit na vyhledávání
Doprava zdarma
Designové křeslo Caris látkový potah / nerez, červená
Designove-kreslo-Caris-latkovy-potah--nerez cervena 1.jpg Designove-kreslo-Caris-latkovy-potah--nerez cervena 2.jpg Designove-kreslo-Caris-latkovy-potah--nerez cervena 3.jpg Designove-kreslo-Caris-latkovy-potah--nerez cervena 4.jpg Designove-kreslo-Caris-latkovy-potah--nerez cervena 5.jpg Designove-kreslo-Caris-latkovy-potah--nerez cervena 6.jpg Designove-kreslo-Caris-latkovy-potah--nerez cervena 7.jpg
 

Designové křeslo Caris látkový potah / nerez, červená

Kód produktu:
DO2097_5
Dostupnost:
7 dnů

Cena s DPH
6 612 Kč
DopravaDPD
ZDARMA ČR

Počet   ks

image
Obchodní oddělení
Prodavač
Materiál sedáku Látka (100% Polyester)
Povrchová úprava /materiál podnože Kov / nerez
Výška sedu 34 cm
Šířka 81 cm
Hloubka 70 cm
Barva Červená
Rozměry sedáku 52 x 52 cm
Výška opěradla 52 cm

Designové křeslo Caris látkový potah / nerez, červená

Pohodlné odpočinkové křeslo v moderním designuPřímé křivky, subtilní linie a tak trochu retro vzhled křesla vytvoří ve vašem interiéru dojem moderního stylu. Křeslo je velmi pohodlné a to se také promítá do atmosféry interiéru. Toto moderní křeslo se výborně hodí do obývacího pokoje, ale je vhodné i pro použití v hotelích, kancelářích nebo jako pohodlné posezení u vašeho veletržního stánku.
Relaxační křeslo do moderních interiérů.Díky pohodlnému a měkkému polstrování nabízí toto křeslo vynikající komfort sezení a přímo vybízí k relaxaci. Na pohodlný tvarovaný sedák je přímo napojeno vysoké opěradlo, pro zvýšení pohodlí využijete polstrované područky.
Pevná konstrukce na nohách z nerezové oceliKřeslo je usazeno na nohách z nerezové oceli. Povrchová úprava kovu je kartáčováním, tímto je dosaženo luxusního matného povrchu. Čtyři nohy zajistí křeslu vysokou stabilitu a umocňuje úspěšný designový koncept.
 

Přeskočit na obsah