| Celková výška | 89 - 109 cm |
| Materiál sedáku | Syntetická kůže |
| Výška sedáku | 63 - 83 cm |
| Šířka | 51 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Barva | Krémová |
| Hmotnost | 7 Kg |
| Nosnost | 120 Kg |
| Výška opěradla | 31 cm |
Barová židle Braga Gold syntetická kůže,, krémová
Barová židle Braga je moderní židle s kovovým rámem zlatého vzhledu. Díky svému elegantnímu vzhledu je tato barová židle ideální volbou pro sezení v kuchyni, jídelně, obývacím pokoji nebo domácím baru.
Vlastnosti:
- Sedák a opěrák jsou potaženy vysoce kvalitním potahem z umělé kůže a díky svému čalounění nabízejí vysokou úroveň pohodlí při sezení. Integrovaná opěrka nohou podporuje vzpřímené sezení. Výšku sedáku lze plynule nastavit pomocí plynového zdvihu. Pro větší flexibilitu lze sedák otočit o 360°.
- Rám je vyroben z robustního kovu a zajišťuje bezpečné postavení. Chrániče podlahy pod kovovým rámem zabraňují poškození citlivých podlah.
Detaily:
- Celková výška: 89 - 109 cm
- Celková šířka: 51 cm
- Celková hloubka: 52 cm
- Výška sedáku: 63 - 83 cm
- Plocha sedáku (š x h): 35 x 37 cm
- Tloušťka polštáře sedáku: 8 cm
- Výška opěradla: 31 cm
- Výška bočních opěrek (od podlahy / sedáku): 68 - 88 cm / 7,5 cm
- Max. Nosnost: 120 kg
- Hmotnost: 7 kg
Sedák:
- Potah: imitace kůže
- Sedák, bočnice a opěradlo pohodlně čalouněné
- Složení materiálu: 100 % polyuretan
Rám:
- Materiál: kov ve zlatém vzhledu
- Pohodlná opěrka nohou
Speciální vlastnosti:
- Plynulá regulace výšky
- Sedačka se otáčí o 360°
- Stabilní konstrukce a odolný potah
Pokyny k údržbě:
- K čištění doporučujeme používat bavlněný hadřík navlhčený vlažnou vodou
- K čištění kovových povrchů obvykle postačí jemný oplachový roztok
- Povrchy vysávejte pouze vhodným nástavcem