| Celková výška | 83 cm |
| Materiál sedáku | plast |
| Výška sedáku | 47,5 cm |
| Šířka | 47.5 cm |
| Hloubka | 55.5 cm |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost | 6 Kg |
| Materiál | Dřevo |
| Nosnost | 120 Kg |
| Rozměry sedáku | 47,5 x 42 cm |
| Výška opěradla | 44,5 cm |
S návštěvnickými židlemi Tomse Square dodáte své návštěvnické místnosti nový lesk! Tyto židle pro návštěvy dodají každé místnosti exkluzivní vzhled. Pohodlné židle pro návštěvy zaujmou nejen svými vynikajícími sedacími vlastnostmi, ale také zajímavou kombinací plastu, imitace kůže a dřeva. Skořepiny sedáků jsou vyrobeny z odolného plastu. Příjemné a pohodlné čalounění s potahem z imitace kůže umožňuje pohodlné sezení i po dlouhou dobu. Na čtyřnohé dřevěné podnoži vypadají tyto židle pro návštěvy jednoduše dobře při každé příležitosti.
Významná klíčová slova: navštěvnická židle, postel, navštěvnická židle, konferenční židle, navštěvnická židle, otočná, stohovatelné, stohovatelná, s opěradlem, výškově nastavitelná, barové židle, barová židle, jídelní židle