| Celková výška | 91 - 112 cm |
| Materiál sedáku | Látkový potah |
| Povrchová úprava /materiál podnože | Kov / chrom |
| Výška sedáku | 58 - 79 cm |
| Šířka | 49.5 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Barva | Červená |
| Hmotnost | 6 Kg |
| Rozměry sedáku | 49 x 39 cm |
| Výška opěradla | 32 cm |
2 ks / set Barová židle Toni látkový potah, bílá, červená
Tato moderní sada barových židlí kombinuje nadčasový design s optimálním komfortem sezení. Čalouněný sedák a opěrák vám umožní pohodlné sezení po celé hodiny. Díky snadno udržovatelnému látkovému potahu a robustnímu kovovému rámu včetně trubkové základny nabízejí stoličky maximální stabilitu. Volně volitelné barevné kombinace se přizpůsobí jakémukoli obytnému prostředí. Díky zakřivené podnoži a plynovému zdvihu pro plynulé nastavení výšky jsou stoličky ideální pro každý pult. S touto sadou barových stoliček si užijete moderní design, prvotřídní pohodlí a maximální přizpůsobivost.
Složení materiálu:
100% polyester
Cca. Rozměry:
- Celková výška: 91 - 112 cm
- Celková šířka: 49,5 cm
- Celková hloubka: 50 cm
- Výška sedáku: 58 - 79 cm
- Plocha sedáku (ŠxH): 49 x 39 cm
- Tloušťka sedáku: 3 cm
- Výška opěradla: 32 cm
- Hmotnost: 6 kg
Sedák:
- Potah: látka
- Sedák a opěradlo pohodlně čalouněné
- Mírně zaoblené opěradlo pro lepší pohodlí při sezení
Rám:
- Materiál: kov lesklý černý
- Materiál: kov matný bílý
- Materiál: Kov ve vzhledu chromu
- Pohodlná, zakřivená opěrka nohou
Speciální vlastnosti:
- Výškově nastavitelný s plynovou tlakovou pružinou
- Sedák otočný o 360°
- Stabilní konstrukce a odolný potah
Návod k údržbě:
- K čištění doporučujeme používat bavlněný hadřík navlhčený vlažnou vodou
- K čištění kovových povrchů obvykle postačí jemný oplachovací roztok
- Povrch by se měl vysávat pouze pomocí vhodného nástavce