| Celková výška | 112 cm |
| Materiál sedáku | plast |
| Výška sedáku | 76 cm |
| Šířka | 48 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Dřevo |
| Nosnost | 120 Kg |
| Rozměry sedáku | 48 x 42 cm |
| Výška opěradla | 45 cm |
| Výška opěrky nohou | 31 cm |
Sada 2 barových židlí Metz představuje pevné a atraktivní sedadlo pro každý den. Každé místnosti dodá exkluzivní vzhled a zaujme nejen svými vynikajícími sedacími vlastnostmi, ale také moderním designem. Barové židle jsou k dispozici ve čtyřech variantách: jako skořepina sedáku z robustního plastu s pohodlným čalouněním v oblasti sedáku z imitace kůže, jako skořepina sedáku s kompletním látkovým potahem, jako skořepina sedáku s potahem z imitace kůže nebo jako skořepina sedáku se sametovým potahem a čalouněním v oblasti sedáku a opěradla. Opěradlo poskytuje spolu s podnožkou potřebnou oporu. Dubový rám je navíc stabilizován kovovou podnoží a podpírá elegantní sedák. Rám je k dispozici v různých barvách.