| Celková výška | 112 cm |
| Materiál sedáku | plast |
| Výška sedáku | 76 cm |
| Šířka | 48 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Barva | Taupe |
| Materiál | Dřevo |
| Nosnost | 120 Kg |
| Rozměry sedáku | 48 x 42 cm |
| Výška opěradla | 45 cm |
| Výška opěrky nohou | 31 cm |
2 ks / set Barová židle Metz látkový potah, přírodní podnož /, taupe
Barová židle s čalouněnou skořepinou sedáku
Materiálové složení:
100% polyester
Přibližné rozměry:
- Celková výška: 112 cm
- Celková šířka: 48 cm
- Celková hloubka: 56 cm
- Výška sedáku: 76 cm
- Plocha sedáku (šxh): 48 x 42 cm
- Výška opěradla: 45 cm
- Výška podnožky: 31 cm
- Max. Nosnost: 120 kg
Sedák:
- Potah: látka-Pohodlné sezení díky opěradlu
- Moderní barová židle s čalouněnou skořepinou sedáku
Rám:
- Materiál: dřevo (dub)
- Stabilní čtyřnohý rám
- Pohodlná a stylová opěrka nohou
Speciální vlastnosti:
- Prvotřídní materiál
- Pevná konstrukce a odolný potah
- Snadná údržba povrchů
Pokyny pro údržbu:
- Lehké znečištění otřete vlhkým bavlněným hadříkem
- Povrchy vysávejte pouze vhodným nástavcem
- Nepoužívejte čisticí prostředky pro domácnost.