| Celková výška | 80 - 101 cm |
| Materiál sedáku | Látkový potah |
| Povrchová úprava /materiál podnože | Kov / bílá |
| Výška sedáku | 60 - 81 cm |
| Šířka | 53 cm |
| Hloubka | 47 cm |
| Barva | Tmavě šedá |
| Hmotnost | 6 Kg |
| Nosnost | 120 Kg |
| Rozměry sedáku | 45 x 39 cm |
| Výška opěradla | 22 cm |
Sada dvou barových židlí Lenda je ztělesněním nadčasové elegance a moderního pohodlí. Látkové potahy jim dodávají moderní šmrnc a zároveň nabízejí příjemné posezení.
Barové stoličky jsou plynule výškově nastavitelné, takže výšku sedáku lze nastavit v rozmezí 58 až 78 cm. Díky tomu jsou židle univerzální pro použití u různých výšek stolů nebo pultů.
Židle se zakřivenými opěradly nabízejí pohodlnou oporu zejména pro spodní část zad. Robustní kovové rámy s podnožkou zajišťují stabilitu a nosnost až 120 kilogramů. Podlahové chrániče chrání podlahu před poškrábáním.