| Celková výška | 88 - 109 cm |
| Povrchová úprava /materiál podnože | Kov / chrom |
| Výška sedáku | 58 - 79 cm |
| Šířka | 44 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Barva | Hnědá |
| Hmotnost | 6 Kg |
| Rozměry sedáku | 44 x 38 cm |
| Výška opěradla | 30 cm |
Tyto moderní barové židle se vyznačují nadčasově elegantním designem. Krásně tvarované sedáky slibují fantastický zážitek ze sezení, protože čalouněné opěradlo poskytne vašim zádům potřebnou oporu, abyste mohli pohodlně sedět celé hodiny. Sedáky jsou čalouněné sametem, který se snadno udržuje, a kovové rámy s trubkovými nožkami nabízejí velmi vysokou stabilitu. Díky volně volitelným barevným kombinacím si můžete najít tu správnou barovou židli do každého obytného prostředí. Zakřivené opěrky nohou zabraňují tomu, aby vám nohy visely. Výška barových židlí je plynule nastavitelná pomocí plynového zvedáku a sedáky lze otáčet o 360°, takže jsou ideální do každého baru.