| Celková výška | 94 - 116 cm |
| Materiál sedáku | Látkový potah |
| Výška sedáku | 65 - 87 cm |
| Šířka | 42 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 8 Kg |
| Nosnost | 120 Kg |
2 ks / set Barová židle Dakar látkový potah, bílá, černá
Barová židle Dakar zaujme moderním designem a vysokou úrovní pohodlí při sezení. Hustě čalouněný sedák je mimořádně pohodlný a opěradlo zmírňuje tlak na spodní část zad. Další pohodlí poskytuje opěrka na nohy.
Rám stoličky a módní potah
dodávají stoličce elegantní vzhled. Sedák je potažen odolnou látkou. Kovový rám je výškově nastavitelný a funkce otáčení o 360 stupňů zajišťuje dostatek volnosti pohybu.
Pevný kovový rám nabízí bezpečný stojan a nosnost až 120 kg. Chrániče podlahy chrání citlivé podlahy.
Detaily:
- Celková výška: 94 - 116 cm
- Celková šířka: 42 cm
- Celková hloubka: 56 cm
- Výška sedu: 65 - 87 cm
- Plocha sedu (š x h): 42 x 40 cm
- Výška opěradla: 30 cm
- Max. Nosnost: 120 kg
- Hmotnost: 8 kg
- Složení materiálu: 100% polyester
Sedačka:
- Potah: látka
- Sedačka a opěradlo pohodlně čalouněné
Rám:
- Materiál: kov
- Výškově nastavitelný a otočný
- S podnožkou a chrániči podlahy
Návod k údržbě:
- Lehké znečištění otřete vlhkým bavlněným hadříkem
- Povrchy vysávejte pouze vhodným nástavcem
- K čištění doporučujeme používat bavlněný hadřík navlhčený vlažnou vodou