Matrace DOUBLE LATEX

  1. Přeskočit na menu
  2. Přeskočit na volbu jazyků
  3. Přeskočit na vyhledávání

Matrace DOUBLE LATEX, měkké spaní na přírodním materiálu. Matrace LATEX je jednou z nejpoddajnějších a nejjemnějších matrací do postele. Přírodní kvalitní futonová matrace výška 17 cm.

Kód produktu:
PM113
Dostupnost:
do 3 dnů
Cena s DPH:
8 758 Kč ( 357.48 € )
Cena bez DPH
7 238 Kč ( 295.44 € )

Cena s DPH
8 758 Kč (357.48 €)
DopravaDPD
158 Kč (6.45 €)

VYPRODÁNO

image
Obchodní oddělení
Prodavač
/// DOVOLENA 18-22.6. 2018 ///
 
Jak se starat o přírodní matrace a futony

Vyberte variantu: velikost

Tuhost 2
Výška 17 cm
Hmotnost 18 Kg
Jádro matrace přírodní latex 2x
Materiál/poznámka 100% bavlna
Nosnost 130 Kg

Latexové matrace, přírodní matrace a futony jsou jedny z nejpopulárnějších přírodních matrací. Latexové jádro v matraci do postele zajišťuje opětovný návrat a nadýchnutí vrstev bavlny. Matrace Double Latex uchvátí svou poddajností a měkkostí.


Přírodní matrace a manželské matrace do postele jsou vyrobeny z dvojitého latexového jádra 3 cm vysokého, která jsou obalená 100% bavlnou. Latexová matrace je měkká a patří mezi nejpohodlnější přírodní matrace. Díky pružnosti, jenž přírodní matraci dodávají latexová jádra, je páteř funkčně podporována.

Proč matrace z kvalitního přírodního latexu?
Přírodní latex je neuvěřitelně hypoalergenní, anti-mikrobiologický a odolný proti prachu a roztočům. Přírodní latexová matrace je ideální pro alergiky nebo pro lidi, kteří chtějí dýchat čerstvý a čistý vzduch během spánku. Latexové matrace a futony oceňují lidé s atopickými exémy a vadami páteře, ale i lidé s nadváhou. Dvě vrstvy latexu jsou často pro obézní a váhově těžké lidi jedinou cestou ke zdravému a kvalitnímu spánku.

www.prirodni-matrace.cz Vám nabízejí přírodní latexové matrace pro Vaše ložnice. Matrace vyrábíme z nejčistčích složek přírody na naší planetě. Každá přírodní matrace prochází náročnými testy a kontrolou kvality.
Pro výrobu matrace používáme vysoce porézní a vzdušný přírodní latex. Letex je voděodolný a vzdušný. Tato matrace skvěle ventiluje vzduch. Matrace Double Latex zajišťuje uživateli příjemné a zdravé spaní na materiálech přírodní báze a struktury.

Tato matrace z latexu je vhodná pro postele,pohovky a rozkládací sofa. Matraci do postele doporučujeme jednou týdně překládat a každé 4 týdny otáčet.

Pokládáte-li tento typ matrace na rošt, použijte rošt s maximálními rozetupy 2cm. V případě řídkého roštu, použijte pod přírodní matrace podložku z kokosu s potahem z přírodní bavlny (kokosový sen).


Používat prostěradlo. Neprat – čištění kartáčkem a suchou pěnou. Vysoká průchodnost, flexibilita, kvalita a univerzálnost matrace.TEST

 

Přeskočit na obsah