Matrace DOUBLE LATEX

Omlouváme se, ale Vámi požadované zboží již není v prodeji, můžete si vybrat z alternativní nabídky zboží níže.
 
Vytiskněte si - Matrace DOUBLE LATEX Zašlete odkaz - Matrace DOUBLE LATEX
 
 
image
Obchodní oddělení
Prodavač
 
 
 
 
image
Obchod VZD
Prodavač
 
 
Matrace DOUBLE LATEX, měkké spaní na přírodním materiálu. Matrace LATEX je jednou z nejpoddajnějších a nejjemnějších matrací do postele. Přírodní kvalitní futonová matrace výška 17 cm.
Kód produktu: PM113
Dostupnost: do 3 dnů
Cena s DPH: 8 758 Kč (344.82 €)
Cena bez DPH: 7 238 Kč (284.97 €)
Cena s DPH: 8 758 Kč (344.82 €)
VYPRODÁNO
 
Vyberte variantu: velikost
 
 
Tuhost 2
Výška 17 cm
Hmotnost 18 Kg
Jádro matrace přírodní latex 2x
Materiál/poznámka 100% bavlna
Nosnost 130 Kg

Latexové matrace, přírodní matrace a futony jsou jedny z nejpopulárnějších přírodních matrací. Latexové jádro v matraci do postele zajišťuje opětovný návrat a nadýchnutí vrstev bavlny. Matrace Double Latex uchvátí svou poddajností a měkkostí.


Přírodní matrace a manželské matrace do postele jsou vyrobeny z dvojitého latexového jádra 3 cm vysokého, která jsou obalená 100% bavlnou. Latexová matrace je měkká a patří mezi nejpohodlnější přírodní matrace. Díky pružnosti, jenž přírodní matraci dodávají latexová jádra, je páteř funkčně podporována.

Proč matrace z kvalitního přírodního latexu?
Přírodní latex je neuvěřitelně hypoalergenní, anti-mikrobiologický a odolný proti prachu a roztočům. Přírodní latexová matrace je ideální pro alergiky nebo pro lidi, kteří chtějí dýchat čerstvý a čistý vzduch během spánku. Latexové matrace a futony oceňují lidé s atopickými exémy a vadami páteře, ale i lidé s nadváhou. Dvě vrstvy latexu jsou často pro obézní a váhově těžké lidi jedinou cestou ke zdravému a kvalitnímu spánku.

www.prirodni-matrace.cz Vám nabízejí přírodní latexové matrace pro Vaše ložnice. Matrace vyrábíme z nejčistčích složek přírody na naší planetě. Každá přírodní matrace prochází náročnými testy a kontrolou kvality.
Pro výrobu matrace používáme vysoce porézní a vzdušný přírodní latex. Letex je voděodolný a vzdušný. Tato matrace skvěle ventiluje vzduch. Matrace Double Latex zajišťuje uživateli příjemné a zdravé spaní na materiálech přírodní báze a struktury.

Tato matrace z latexu je vhodná pro postele,pohovky a rozkládací sofa. Matraci do postele doporučujeme jednou týdně překládat a každé 4 týdny otáčet.

Pokládáte-li tento typ matrace na rošt, použijte rošt s maximálními rozetupy 2cm. V případě řídkého roštu, použijte pod přírodní matrace podložku z kokosu s potahem z přírodní bavlny (kokosový sen).


Používat prostěradlo. Neprat – čištění kartáčkem a suchou pěnou. Vysoká průchodnost, flexibilita, kvalita a univerzálnost matrace.TEST

 

Podobné zboží

 
 


 


| SEO webu sledují SEO nástroje.cz
E-shop moderni-nabytek.cz nabízí kvalitní designový nábytek. V sekci moderního nábytku do kuchyně je možné objevit jedinečné jídelní stoly a k nim také designové jídelní židle, jako doplňek ke kuchyňskému baru oceníte velký výběr v sekci barové židle.Nábytek z masívu