| Celková výška | 89 - 110 cm |
| Materiál sedáku | Látkový potah |
| Výška sedáku | 58 - 79 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Hloubka | 49 cm |
| Barva | |
| Hmotnost | 8.2 Kg |
| Materiál | Dřevo |
| Nosnost | 110 Kg |
| Rozměr podstavy | 41 cm |
| Rozměry sedáku | 40 x 40,5 cm |
| Výška opěradla | 23 cm |
Látková barová židle Vilhelm kombinuje moderní design s maximálním pohodlím. Tato barová židle se skládá z robustního dřevěného rámu a čalouněného sedáku potaženého snadno udržovatelnou látkou. Barová židle, kterou lze snadno výškově nastavit a otáčet o 360 stupňů, je ideální pro nalezení dokonalé polohy sezení za všech okolností. Pro větší pohodlí má barová židle integrovanou opěradlo nohy, která podporuje pohodlné a vzpřímené sezení. Chránič podlahy pod trubkovou základnou ochrání vaši podlahu před nevzhledným poškrábáním.