| Celková výška | 82 - 104 cm |
| Materiál sedáku | Syntetická kůže |
| Povrchová úprava /materiál podnože | Kov / chrom |
| Výška sedáku | 60 - 82 cm |
| Šířka | 58 cm |
| Hloubka | 47 cm |
| Barva | Červená |
| Hmotnost | 7 Kg |
| Nosnost | 120 Kg |
| Rozměry sedáku | 40 x 38 cm |
| Výška opěradla | 23 cm |
| Výška područek | 79 - 101 cm |
2 ks / set Barová židle Jaen látkový potah,, červená
Tato krásná souprava Jaen se dvěma masivními barovými židlemi je tou správnou volbou pro chvíle odpočinku. Čalouněné sedáky doplňují elegantně prohnutá opěradla. Dalším příjemným detailem jsou přídavné podnožky. Obě barové stoličky jsou výškově nastavitelné pomocí plynového zdvihu a lze je otáčet o 360°. Jejich trubková podnož je vyrobena z kovu s chromovým vzhledem. Přídavné chrániče podlahy zabraňují jejímu poškrábání a poškození.
Složení materiálu:
- 100% polyuretan / 100% polyester
Cca. Rozměry:
- Celková výška: 82 - 104 cm
- Celková šířka: 58 cm
- Celková hloubka: 47 cm
- Výška sedáku: 60 - 82 cm
- Plocha sedáku (šxv): 40 x 38 cm
- Výška opěradla: 23 cm
- Výška opěradla: 79 - 101 cm
- Max. Nosnost: 120 kg
- Hmotnost: 7 kg
Sedák:
- Potah: imitace kůže / látka
- Vysoký komfort sezení díky dobře polstrované sedací ploše
- Pohodlné sezení díky opěradlu
Rám:
- Materiál: kov v chromovém vzhledu
- Podstavec vč. Chrániče podlahy
- Výškově nastavitelný a otočný
Speciální vlastnosti:
- Moderní vzhled se snoubí s optimálním komfortem
- Pohodlná a stylová opěrka nohou
- Přehledný design
Pokyny pro údržbu:
- Lehké znečištění otřete vlhkým bavlněným hadříkem
- Povrchy vysávejte pouze vhodným nástavcem
- K čištění kovových povrchů obvykle postačí jemný roztok saponátu.