Svítilna Your choice

  1. Přeskočit na menu
  2. Přeskočit na volbu jazyků
  3. Přeskočit na vyhledávání
Video
Svítilna Your choice
svítilna Your choice svítilna Your choice

Výrobce:
Kód produktu:
S1007
Dostupnost:
Již není dostupné
Cena s DPH:
1 204 Kč ( 49.14 € )
Cena bez DPH
995 Kč ( 40.61 € )

Cena s DPH
1 204 Kč (49.14 €)
DopravaDPD
85 Kč (3.46 €)

VYPRODÁNO

Designer Soren Schou
Výška 22 cm
Šířka 9.5 cm
Hloubka 9.5 cm
Materiál/poznámka sklo, nerez, plast
Varianta Čirá

Svítilny s volbou pro Váš domov

Sören Schou se narodil v městě Aalborg v Dánsku. Vystudoval kombinaci architektury a průmyslového designu na universitě architektury Královské akademie výtvarných umění v Kodani.

Přirozená zvědavost a chuť vymýšlet inovace s důvtipnou atmosférou ho vedly k nápadům, které získaly mnoho ocenění. Naslouchá lidem a snaží se nedostačující funkčnost stávajícho řešení posunout o úroveň výše. Sören styl se vyznačuje skandinávskou funkčností, kvalitou, citlivostí pro detail a dlouhou životností. Sören věří, že produkty by měly zkvalitnit život, což je pohodlnější, vzrušující a obohacující.

 
Sören Schou získal řadu ocenění za design pro jeho progresivní a inovativní styl, a to nejen v oblastni produktuktového designu, ale také v oblasti architektonických projektů. 
 

Svítilna "Your Choice" volbu nechá na Vás

Svítilna Your choice je nejen lampa na svícení, ale nabízí vám také možnost volby - vyberte si mezi jasným čistým světlem přes stínidlo z čirého skla, nebo lampu otočte a získejte měkké světlo přes stínidlo z pískovaného skla. Jako zdroj světla slouží čajová svíčka.  To je vaše volba (your choice) od značky Stelton, kterou můžete učinit kdykoli, dokonce i když lampa svítí. Příjemné osvětlení svíčkou svítilny dělá stolování krásnější.  Svítilna získala v roce 2007 prestižní ocenění Reddot za design a funkčnost. 
 

Přeskočit na obsah