1. Přeskočit na menu
  2. Přeskočit na volbu jazyků
  3. Přeskočit na vyhledávání

Konferenční stolky populární nábytek

Konferenční stolky se staly populární kusy nábytku, které přispívají ke zvýšení úrovně prostoru.
Nejčastěji se využívají v domácím prostředí obývacího pokoje, ale není také vyjímkou použití ve firemní sféře pro čekací a odpočinkové zóny.

Jedním z mnoha důvodů proč jsou konferenční stolky tak oblíbené je jejich funkční a designová variabilita. To, že jsou konferenční stolky praktické není třeba zdůrazňovat, v běžném použití slouží jako odkládací plocha pro různé drobné předměty např. televizní ovladač nebo časopisy. Svoji úlohu v prostoru plní konferenční stolky nejčastěji s vhodným sedacím nábytkem. Tímto spojením je vytvořena odpočinková zóna, která se stává centrem obývaného prostoru. Chcete-li vytvořit příjemné prostředí, je nutné při výběru konferenčního stolku zvážit celkovou dispozici obývacího pokoje a také Vaše osobní pocity z daného kusu nábytku. V naší nabídce se můžete setkat s oblými tvary konferenčních stolků, které lze použít tam kde je nutné prostor více zharmonizovat. Nebo s ostrými liniemi, které se hodí do funkčního stylu.

V naší nabídce jsou také konferenční stolky, které mají pohyblivé části. Můžete přizpůsobit konferenční stolek dané situaci. Takže pokud potřebujete více odkládacího prostoru, jednoduše si stolek nastavíte jak potřebujete.

Konferenční stolky a materiály

Moderní design a možnosti materiálů nabízejí vynikající přizpůsobivost Vašemu prostoru. Obzvláště populární jsou konferenční stolky ze skla, dřeva a nerezové oceli, protože tyto materiály se dobře hodí k dalšímu nábytku, jako jsou pohovky, skříně, komody a obývací stěny.
Různými kombinacemi soliterních kusů nábytku docílíte mnoha dispozičních řešení, Vaší kreativitě se meze nekladou.
Konferenční stolky v povrchové úpravě se nejčastěji vyrábějí z dřevovláknité desky (MDF), která je v tloušťce okolo 40 mm.

Moderní konferenční stolky bílé

v dnešní době lze sledovat trend, který přichází s konferenčními stolky v bílé barvě. Výhodou takového konferenčního stolku je jeho jednoduché začlenění do stávající dispozice prostoru, velice dobře se kombinuje s dalším nábytkem.
Často jsou na vrchní plochy používány speciálně odolné laky, které zabrání opotřebení povrchu. Dalším trendem, který si nachází stále více uživatelů je úprava povrchu konferenčního stolku do vysokého lesku.