Svítilna Your choice

Omlouváme se, ale Vámi požadované zboží již není v prodeji, můžete si vybrat z alternativní nabídky zboží níže.
 
Vytiskněte si - Svítilna Your choice Zašlete odkaz - Svítilna Your choice
Video
Výrobce: Stelton
Kód produktu: S1007
Dostupnost: Již není dostupné
Cena s DPH: 1 204 Kč (47.40 €)
Cena bez DPH: 995 Kč (39.17 €)
Cena s DPH: 1 204 Kč (47.40 €)
VYPRODÁNO
 
 
 
Designer Soren Schou
Výška 22 cm
Šířka 9.5 cm
Hloubka 9.5 cm
Materiál/poznámka sklo, nerez, plast
Varianta Čirá

Svítilny s volbou pro Váš domov

Sören Schou se narodil v městě Aalborg v Dánsku. Vystudoval kombinaci architektury a průmyslového designu na universitě architektury Královské akademie výtvarných umění v Kodani.

Přirozená zvědavost a chuť vymýšlet inovace s důvtipnou atmosférou ho vedly k nápadům, které získaly mnoho ocenění. Naslouchá lidem a snaží se nedostačující funkčnost stávajícho řešení posunout o úroveň výše. Sören styl se vyznačuje skandinávskou funkčností, kvalitou, citlivostí pro detail a dlouhou životností. Sören věří, že produkty by měly zkvalitnit život, což je pohodlnější, vzrušující a obohacující.

 
Sören Schou získal řadu ocenění za design pro jeho progresivní a inovativní styl, a to nejen v oblastni produktuktového designu, ale také v oblasti architektonických projektů. 
 

Svítilna "Your Choice" volbu nechá na Vás

Svítilna Your choice je nejen lampa na svícení, ale nabízí vám také možnost volby - vyberte si mezi jasným čistým světlem přes stínidlo z čirého skla, nebo lampu otočte a získejte měkké světlo přes stínidlo z pískovaného skla. Jako zdroj světla slouží čajová svíčka.  To je vaše volba (your choice) od značky Stelton, kterou můžete učinit kdykoli, dokonce i když lampa svítí. Příjemné osvětlení svíčkou svítilny dělá stolování krásnější.  Svítilna získala v roce 2007 prestižní ocenění Reddot za design a funkčnost. 
 
 


 


| SEO webu sledují SEO nástroje.cz
E-shop moderni-nabytek.cz nabízí kvalitní designový nábytek. V sekci moderního nábytku do kuchyně je možné objevit jedinečné jídelní stoly a k nim také designové jídelní židle, jako doplňek ke kuchyňskému baru oceníte velký výběr v sekci barové židle.Nábytek z masívu