Kávovar Espresso Simply

Omlouváme se, ale Vámi požadované zboží již není v prodeji, můžete si vybrat z alternativní nabídky zboží níže.
 
Vytiskněte si - Kávovar Espresso Simply Zašlete odkaz - Kávovar Espresso Simply
Video
Výrobce: Stelton
Kód produktu: S898
Dostupnost: Již není dostupné
Cena s DPH: 6 962 Kč (274.08 €)
Cena bez DPH: 5 753 Kč (226.51 €)
Cena s DPH: 6 962 Kč (274.08 €)
VYPRODÁNO
 
 
 
Výška 23 cm
Šířka 8 cm
Hloubka 8 cm
Materiál/poznámka nerez a plast.
Varianta Nerez

Krásný a jedinečně inovativní kávovar pro Váš domov

Tento kávovar  pro Stelton navrhla francouzká designerká skupina Nielsen Innovation. Specializují se na vytváření nových konceptů a pohledů na běžné produkty, což zde na 100% vyjádřili. Spolupracují s předními značkami na celém světě.

Jejich návrhy jsou založeny na hlubokém porozumění interakcí mezi produktem a jeho uživatelem. Design je mnohem více než jen styl - to je klíčovým prvkem v inovaci produktů. Jejich jedinečnost musí být vyjádřena v několika sekundách.

Zvláštní sílou této skupiny je vytvoření "inovace pro koncové uživatele" převážně v produktech denního použití jako jsou domácí spotřebiče, jízdní kola, kancelářský nábytek, aplikovaná robotika atd. 
 
Kávovar Espresso Simply představuje tu nejjednodušší cestu k výrobě kvalitního espressa. Šetří místo a nemusíte investovat do drahého přístroje, a přesto zachovává dokonalou chuť kávy, kterou si můžete vychutnat prakticky kdekoli. Nejmenší a první bateriově poháněný přístroj na espresso na světě dokáže vyvinout tlak přesně 16 barů, který je nezbytný k přípravě pravého espressa.
 

Související

 

Podobné zboží

 
 


 


| SEO webu sledují SEO nástroje.cz
E-shop moderni-nabytek.cz nabízí kvalitní designový nábytek. V sekci moderního nábytku do kuchyně je možné objevit jedinečné jídelní stoly a k nim také designové jídelní židle, jako doplňek ke kuchyňskému baru oceníte velký výběr v sekci barové židle.Nábytek z masívu